POCHWICA, BÓL WSPÓŁŻYCIA, ANORGAZMIA, WULWODYNIA

Pochwica objawia się silnym, niezależnym od woli skurczem mięśni zamykającym wejście do pochwy(włożenie tamponu, wprowadzenie członka podczas stosunku). Jest to dysfunkcja seksualna uniemożliwiająca współżycie. Może dotyczyć kobiet w każdym wieku, jednak bardzo często cierpią na nią młode kobiet.

Anorgazmia polega na zaburzeniu w występowaniu orgazmu. Może być pierwotna lub wtórna. Anorgazmia pierwotna polega na tym, że nigdy nie występował orgazm.

Anorgazmia wtórna polega natomiast na tym, że dawniej orgazm występował, ale w wyniku oddziaływania pewnych czynników doszło do zaburzeń w tej sferze.

Ból współżycia, uczucie pieczenia podczas stosunku, unikanie niektórych pozycji seksualnych są częstymi, objawami zaburzeń dna miednicy. Poprawa funkcji mięśni, nerwów, więzadeł oraz powięzi pomaga skutecznie zniwelować te objawy i poprawić jakość współżycia z partnerem.

Ta strona używa plików cookie. Klikając "Akceptuj", zgadzasz się na ich używanie przez ten serwis. więcej informacji

Możliwość zapisywania ciasteczek przez tę stronę została włączona, aby dać Wam możliwość pełnego korzystania z serwisu. Jeśli będziecie kontynuować przeglądanie tej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, lub użyjecie klawisza "Akceptuję" wyrażacie zgodę na zapisywanie "ciasteczek" przez niniejszy serwis.

Zamknij